Автоматизація управлінського обліку
Наш накопичений досвід дозволяє сказати, що всі виробничі підприємства в загальній схемі обліку ТМЦ (товарно-матеріальних цінностей) схожі. Прихід сировини — замовлення від клієнта — заявка на виробництво — виробництво продукції — надходження на склад готової продукції — відвантаження. Не залежно від виду продукції, будь-то ковбаса, меблеві фасади або метизи. Як все правильно врахувати, відправити замовлення у виробництво та розпланувати його? Зазвичай ці завдання вирішуються методом проб та помилок. Облік починається з Excel та паперових журналів. Коли власники приходять до того, що крім них ніхто ні за що не відповідає, замовлення губляться у виробництві та терміни відвантаження готової продукції зриваються. Вони вирішують, що необхідно налагодити управлінський облік, автоматизувати робочі місця.
Фахівці компанії «Восток» займаються постановкою, налагодженням та автоматизацією управлінського обліку вже понад 15 років. Наші співробітники виїжджають на виробництво, спілкуються з Вами безпосередньо на виробництві, проходять весь виробничий шлях створення продукції та пропонують оптимальний варіант автоматизації. В основному ми автоматизуємо робочі місця на базі програми 1С: Підприємство. В даний час це оптимальне рішення як за вартістю впровадження, так і за термінами.
На відео фрагмент з проморолика нашого замовника компанії «Теплоізол». У ньому показана частина рішень нашої компанії по автоматизації управлінського обліку: штрихове кодування та штучно-ваговий облік продукції, що випускається (автоматизація операцій оперативного обліку). Вирішуються відразу кілька завдань: ваговий баланс сировини та готової продукції, облік робочого часу, чіткий контроль якості продукції, що випускається.
Наші програмісти створюють АРМи (автоматизовані робочі місця) ТОП-менеджерів, логістів, виробничників, лаборантів, вагарів, комірників та працівників на різних ділянках.
Рішення налаштовується під кожне підприємство та під кожне робоче місце індивідуально. В цьому і є основна відмінність індивідуального підходу до автоматизації управлінського обліку від «коробки». Впровадження «коробки» заганяє бізнес-процеси підприємства у «коробкові рамки» та, як правило, призводить до додаткового навантаження на співробітників виробничих підприємств.
Індивідуальний підхід навпаки полегшує облікові операції виконавців, дозволяє швидше освоювати АРМи новим співробітникам та значно знижує так званий «людський фактор».