Нумерація
Нумерація
Нумерація флаєрів, бланків, карток, буклетів з акціями здійснюється за допомогою самоклейних етикеток. Цей метод використовується на вже віддрукованих тиражах, на шаблонних заготівлях, на виготовленій продукції.
Нумерація та штрих-код друкуються на самоклейних етикетках за допомогою принтера штрихових кодів або стрічкового принтера.
Код нумерації у разі необхідності автоматичної обробки можна продублювати штрих-кодом.
Нумерація задається програмно та може бути будь-якою.
Використовуються різноманітні алгоритми, кроки, періоди, серії, буквена та цифрова символіка.
Маркування можна нанести на білу або кольорову етикетку.
Залежно від кількості, етикетки приклеюються вручну, або за допомогою ручного аплікатора, наприклад, TOWA 65-30.
За допомогою ручного аплікатора етикетки наносяться легко та без особливих зусиль.
За допомогою етикеток з нумерацією та ручного аплікатора інвентаризація проходить швидко та не вимагає багато часу та сил, з нею може впоратися навіть одна людина.
У випадку, якщо нема потреби у тривалому зберіганні або використанні пронумерованих документів, можна використовувати термоетикетку, що забезпечить здешевлення нумерації. Однак за умови тривалого терміну зберігання чи використання нумерованих бланків і документів потрібно застосовувати термотрансферний друк на паперових або поліпропіленових етикетках з використанням ріббону (фарбувальної стрічки).
Ви можете замовити нумерацію у нас. Зробити це можна за допомогою «Кошика» на сайті, додавши в замовлення: «Етикетки з нумерацією», через форму зворотного зв'язку «Поставити запитання», зв'язавшись з нами телефоном (056) 720-90-37 або електронною поштою: vostok@pkf.dp.ua.
Крім цього, ви можете самі нумерувати бланки, буклети та документи.
Для цього необхідно купити стрічковий принтер DYMO
Використання для нумерації самоклейних етикеток дозволяє гнучко використовувати дуже значні тиражі: друкується один вид фірмового бланка, а вся змінна інформація додруковується по мірі необхідності. Такий підхід дозволяє здешевити друк, маркування та нумерацію у цілому. Наприклад, на виробничих і торгових підприємствах широко використовується метод шаблонного друку — заготівля загальна для всього асортименту продукції, а вся змінна інформація додруковується після.