На яких терміналах працює софт Клеверенс

Сьогодні програмне забезпечення «Клеверенс» підтримує понад 200 моделей терміналів збору даних. Це означає, що обладнання пройшло інтеграцію з продуктами Mobile SMARTS. Звичайно, будь-який смартфон теж буде працювати з нашим софтом, питання тільки в тому, як він буде сканувати (у нього ж немає спеціального сканера, тільки камера). Використання смартфона скоріше підійде для тестування продуктів.

На яких терміналах працює софт Клеверенс

Чому так важлива інтеграція обладнання з продуктами «Клеверенс»? Вона допомагає уникнути найпоширенішої проблеми під час роботи Mobile SMARTS на ТЗД — проблеми зі сканером штрих-кодів, тому що сканер — це окремий пристрій, що вимагає програмного управління. Він може не запускатися, дані від просканованого штрих-коду можуть записуватися не туди, куди потрібно (наприклад, в поле введення коментаря замість рядка сканування). Також іноді необхідно заборонити подальше сканування при виникненні помилки, щоб уникнути невірних підсумкових результатів.

ПЗ Клеверенс

Рекомендації наших фахівців — термінал збору даних Point Mobile PM450. Використовуємо на своєму складі та радимо замовникам.

Ще одна важлива частина інтеграції — управління доступними кодуваннями.

По-перше, це необхідно для того, щоб за замовчуванням користувачеві було доступно сканування всіх популярних кодувань, і не потрібно було налаштовувати їх окремо.

По-друге, нерідка ситуація, коли під час сканування пляшок, де коди PDF-417 та DataMatrix розташовані близько один до одного, можна помилково просканувати не той штрих-код. Щоб цього не відбувалося, можна у певні моменти програмно заборонити сканувати «непотрібні» види штрихового коду.

Існує кілька ступенів інтеграції обладнання (ТЗД) у Mobile SMARTS:

Дика — програмне забезпечення запускається та працює, результати сканування потрапляють у програму, фахівці виконали перевірку, але по суті ніякої інтеграції не проводилося.

Базова — програмне забезпечення запускається та працює, фахівці виконали перевірку, інтеграція проведена, але якісь речі підтримуються у не повністю (наприклад, Mobile SMARTS не в змозі самостійно вмикати/вимикати кодування штрих-кодів). Щоб зрозуміти, що саме не підтримується, — потрібно докладніше прочитати опис інтеграції моделі, яка цікавить.

Повна — все підтримується, сканер повністю управляється з Mobile SMARTS, вся периферія (принтери, каси) підключається та працює.

Після інтеграції проводяться обов'язкові тести для того, щоб перевірити, наскільки стабільно працює сканер, чи відбувається перемикання кодувань, чи не відбувається конфлікту камери та сканера, якщо ПЗ встановлено на смартфоні. І тільки після цього модель ТЗД віддається у широке користування.

Драйвер 1С для ТЗД

І ще хотілося б нагадати — одне робоче середовище для ТЗД на Android та Windows. Тобто, ТЗД можуть працювати разом в одному робочому середовищі, з однією базою Mobile SMARTS, за тими ж налаштуваннями та з рівним функціоналом. Коли це важливо? Якщо у вашому активі є старе обладнання, але є потреба у новому, то старе не потрібно буде викидати. Нове обладнання закуповується з доробком на майбутнє, а старе буде продовжувати працювати разом з новими пристроями. А наша інтеграція з понад 200 моделями пристроїв на Windows та Android якнайкраще підійде для таких випадків.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA