Як працює RFID-технологія

RFID — Radio Frequency Identification — «радіо-частотна ідентифікація». Ер Еф Ай Ді — під цим терміном об’єднані різнорідні технології та стандарти, що забезпечують безконтактну ідентифікацію чого-небудь по радіо-каналу на відстанях від декількох сантиметрів до сотень кілометрів. Наприклад, система «свій-чужий» в авіації по своїй суті теж RFID. У бізнесі отримали широке поширення RFID системи доступу, а також RFID-мітки для зчитування стаціонарними або ручними RFID-зчитувачами.

Читаючи рекламні статті та буклети, необхідно розуміти, що RFID технологія — це не «чарівна пігулка» або «велика зелена кнопка», яка вирішує абсолютно всі питання обліку, контролю та безпеки. Рішення, засновані на цій технології, досить дорогі та їх необхідно підбирати індивідуально, ретельно аналізуючи ситуацію та завдання у кожному конкретному випадку.

RFID технології мають ряд переваг. RFID технології не вимагають контакту або прямої видимості між міткою та зчитувачем, що дозволяє одночасно зчитувати кілька міток, які в даний момент знаходяться в радіусі дії антени. RFID може використовуватися навіть в агресивному середовищі, а RFID-мітки можуть читатися через бруд, фарбу, пар, воду, пластмасу, деревину. RFID-мітки практично неможливо підробити та вони можуть містити у своєму коді велику кількість інформації. Інформація, що зберігається на радіочастотній мітці, може бути засекречена. При цьому, доступ може бути обмежений, як до операцій запису, так і до операцій зчитування даних, а на одній радіочастотній мітці можна одночасно зберігати як дані, доступ до яких відкритий для всіх, так і дані, доступ до яких обмежений.

RFID обладнання ціни

Задати питання

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA