Штрихові коди операцій

Штрих-коди можна застосовувати для активації будь-яких операцій на підприємстві. При автоматизації підприємства штрихове кодування документів дозволяє не тільки їх швидко знаходити у базі даних, але й активувати якісь операції.

Автоматизація автомобільної вагової

Наприклад, сканування видаткової накладної на ділянці упакування ініціює друк стікерів пакування та виконує підтвердження, що замовлення прийняте у збірку.

Збираючи замовлення пакувальник сканує штрих-коди продукції, скануючи стікер пакування підтверджує завершення упакування продукції, далі співробітник може просканувати картку операції — зважування упакування. Таким чином, співробітникові підприємства не потрібно перемикатися між різними засобами введення: сканером штрих кодів, мишею та клавіатурою.

Детальніше про ваги та програмне забезпечення — «Зважування та маркування». Вигоди від спрощення очевидні — знижується вимоги до кваліфікації персоналу та його навчання, робота значно спрощується, економиться час співробітників.

Основні штрих-коди, які застосовуються для автоматизації

Облік рулонів

Варіантів використання та комбінування штрихових кодів може бути багато, це залежить від бізнес-процесів та структури конкретного підприємства. Найголовніший принцип — це спрощення! Для співробітників підприємства все повинно бути ясно та просто. У цьому випадку вони будуть швидко та чітко виконувати поставлені перед ними завдання. Власники підприємства отримають контроль та точний облік на підприємстві.

Продукція зі штрих-кодом

З метою економії, для друку тимчасових квитанцій та кодів операцій вигідно застосовувати чекові принтери. Наприклад, при зважуванні та упакуванні продукції. На вагах тарують місткість, друкується квитанція. Потім місткість перевозиться на ділянку відвантаження продукції. За допомогою сканування квитанції активується відпускання продукції та відзначається факт наповнення. Потім місткість перевозиться на ваги, сканується квитанція, система отримує результати зважування, знаходить дані тарування, таким чином відбувається заповнення всіх даних: тара, брутто, нетто. Після — друкується квитанція акту зважування.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA