Осередкове зберігання

Складське приміщення розділяється на зони, ділянки, ряди, полиці, стелажі, місця зберігання — незалежно від розмірів і параметрів ці місця зберігання називаються осередками. По суті, осередки зберігання можуть бути як завгодно великими, так і як завгодно малими. Дуже важливо, щоб осередки були чітко видні — людина повинна бачити та розуміти який це осередок.

Впровадження секційного зберігання можна робити поступово — спочатку задати один осередок зберігання «Склад №1», потім осередки можна поступово додавати «Склад №1, Зона зберігання №1» і «Склад №1, Зона зберігання №2». У процесі роботи складу, оптимізації та автоматизації, бізнес-процесів осередки можна поступово додавати, створюючи повноцінну систему адресного зберігання.

Для автоматизації роботи складу осередки маркуються адресними етикетками — етикетки містять буквено-цифрове кодування для оператора та штриховий код для зчитування терміналом збору даних.

Адресні етикетки зазвичай друкуються на поліпропіленових етикетках, наприклад — «етикетка поліпропіленова 80 мм * 25 мм».

В 1С: для роботи з осередковим збереженням необхідно внести зміни у документи — змінюються друковані форми складських документів, у них вводяться координати зберігання товару. При цьому, товари у документах вводяться у порядку їх зберігання на складі та комірник обходить склад за оптимальним маршрутом, розкладаючи або збираючи товар.

У конфігурації 1С: Управління торговим підприємством є штатний функціонал для організації осередкового зберігання, в 1С: Управління виробничим підприємством необхідне налаштування та програмування конфігурації. Штрихове кодування в 1С: підключається без особливих проблем — необхідні драйвера для принтерів етикеток, терміналів збору даних, плюс налаштування друкованих форм.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA